Alçı Sıva

Son dönemlerdeki yapıların artık hepsinde kullanılan, beton sıvanın yerini alarak ortamlara daha dekoratif bir hava ve şıklık katan alçı sıva uygulamaları, bunun yanı sıra yalıtım açısından da mekanlara büyük getiriler sağlar. Oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olsa da estetik yönü daha ağır basan ve ön planda tutulan iç dekorasyon uygulamalarının en vazgeçilmezi olan Alçı sıva, boya işleminin de en güzel teşhir ve reklam panosudur. Duvarlara pürüzsüz bir görünüm katarak hem daha ferah alanlar yaratan, hem de üzerine sürülen boyanın rengini tam manası ile ortaya koyup daha göz alıcı görünmesini sağlayan Alçı Sıva, bu yönü ile boya ve dekorasyon ustalarının en kuvvetli dayanağı.

Uygulanması oldukça zorlu olan ve pek çok aşama içeren bu işlem, yarattığı mükemmel sonuçlar karşısında tüm bu zahmetleri unutturmakta; kartonpiyer, asma tavan, kemer gibi dekor çeşitlerinin daha rahat yapılmasında ve sahip oldukları zarif dokunuşları tam manası ile sergilemelerine zemin oluşturmaktadır. Her işte olduğu gibi bu alanda da iş iyi yapan kişileri bulmak ve bunu onlara teslim etmek bu alanda da son derece önemlidir. Yani Uzman bir Alçı Sıva Ustası şarttır. Çünkü son derece ince çalışılan ve her kusuru rahatlıkla göze batarak kötü görüntüler ortaya çıkartan bu uygulamada hataya yer bulunmamakta, bu nedenle de deneyimli ustalar vazgeçilmez olmaktadır.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren ve iç dekorasyon konusunda kendisine rakip tanımayan firmamız, alçı sıva ve dekorasyonda aynı performansı sergilemekte, birinci sınıf malzemeyi uzman ellerle buluşturarak birinci sınıf hizmet sunmaktadır. Oldukça meşaggatli ve zaman isteyen bu uygulamayı en kısa sürede ve sorunsuz teslim eden kuruluşumuz, devamında gelen dekor uygulamaları da bizzat yaparak bütünlük sağlamaktadır.

Fotoğraf Galerisi

Üsküdar Dış Cephe Beykoz Dış Cephe

İletişim

Adres Bilgilerimiz

Bahçelievler Mah.

Sultan Murat Cad.

Suboyu Sok. No : 71/1

Çengelköy / Üsküdar / İstanbul

Copyright scriptevi.com | Scriptevi bir Database Bilişim iştirakidir.