Taş Yünü

Hammaddesi bazal taş olan ve bunun yüksek derecelerde eritilerek çeşitli kimyasallarla karıştırılarak preslenmesi ile oluşturulan taşyünü malzemesi; yangına karşı dayanıklı, hijyenik, bakteri barındırmaz özellikli, ekonomik fiyat ve işlenme kolaylığı ile yapı sektörünün dikkatini çekmiş ve asma tavan uygulamaları için en ideal malzeme olarak görülmüştür. Bu gün en fazla tercih edilen, sağladığı avantajlar ve artı değerlerle nitelikli yapıların hepsine giren Taşyünü Alçı Tavan Modelleri; çabuk imalat ve kolay montaj, dekoratif, akustiği ayarlayan, ısı ve ses izolasyonu sağlayan ve faydaları saymakla tükenmeyen bir yapı malzemesidir.

Pek çok açıdan ekonomik olan ve geri dönüşümü çeşitli şekillerde sağlayan taşyünü tavan çeşitleri; aydınlatma sağladığı verim ile enerji sarfiyatını en aza indirgerken, kolay temizlenme özelliği ile de mekanları daha hijyenik ve ferah gösterir. Plakalar halinde üretilen, alanın büyüklüğü yada simetrisi nasıl olursa olsun rahatlıkla uygulanabilen bu ürünler; estetik ve dekoratif, inşaat kusurlarını ve tavandaki kötü görünümleri gizleyen, bileşenlerindeki özellikler sayesinde gürültü geçirmeyip ses ve ısı yalıtımı sağlayan ve her şeyden önemlisi tüm bunları oldukça ekonomik fiyatlara karşılayan bir sistemdir.

Renk ve desen seçenekleri bulunan, akustiği sağlayan özellikleri ile konferans ve toplantı salonlarında, diğer getirileri ile de otel, market, banka, oto showroom, mağaza, klinik ve sayamayacağımız daha pek çok alanda rahatlıkla kullanılan bu yapı çözümleri, yeni nesil uygulamaların en göz alıcı ve avantajlı olanlarından bir tanesidir.

Fotoğraf Galerisi

Üsküdar Dış Cephe Beykoz Dış Cephe

İletişim

Adres Bilgilerimiz

Bahçelievler Mah.

Sultan Murat Cad.

Suboyu Sok. No : 71/1

Çengelköy / Üsküdar / İstanbul

Copyright scriptevi.com | Scriptevi bir Database Bilişim iştirakidir.