Alçıpan

Her türlü yapının en vazgeçilmez dekor malzemelerinden bir tanesi olan, sahip olduğu pek çok uygulama alanı ile mekanlara şıklık ve zarafet katan Alçıpan, dekoratif olduğu kadar, sağladığı yalıtımlar ile geri dönüşümü de oldukça avantajlı olan bir yapı sistemidir. Tavanlardaki kusurların kapatılmasında, aydınlatmanın daha görkemli olmasında ve dekor katmasında uygulanan asma tavanların yanı sıra, özellikle iş yerlerini daha kullanılabilir hale getirmek için bölme olarak da kullanılan alçıpan sistemleri; kolay uygulanma, ekonomik fiyat, geri dönüşü olan ve estetik yönü ile oldukça güçlü ve göz alıcı bir uygulama çeşididir.

İstenilen formlarda tasarlanan ve sınırsız uygulama çeşitliliğine sahip olan bu ürünler, plakalar şeklinde ve belirli kalınlıklarda imal edilerek, alanlara kolay bir şekilde montaj sağlar, bu özelliği ile işyerleri tadilat ve dekorlarında zaman ve iş gücü kaybının önüne geçer. Gerek tavan da gerekse bölme amaçlı uygulandığı her iki durumda da ortadaki; kablo, boru, inşaat kusurları ve kötü görüntüleri kapatma misyonu bulunan, ses ve ısı yalıtımı yaparak büyük ölçü de konfor sağlayan , Alçıpan, Bölme Sistemleri, hem yeni binaların hem de tadilat gören alanların vazgeçilmeyen unsurlarıdır.

Uzun yıllardır inşaat sektöründe, iç ve dış dekorasyon konularında hizmet sunan ve binaları baştan aşağı ye yeni bir görünüme sokan firmamız, edindiği bu tecrübeler ile kusursuz işlere imza atmakta, başarılı çözümler ortaya koymaktadır. Birinci sınıf malzeme ve kaliteli işçilik ile , alçıpan, uygulamalarında da aynı iddiasını sürdürerek, sektörünün en iyilerinden olduğunu gerçekleştirdiği birbirinden görkemli ve zarif uygulamalarla ortaya koymaktadır.

Fotoğraf Galerisi

Üsküdar Dış Cephe Beykoz Dış Cephe

İletişim

Adres Bilgilerimiz

Bahçelievler Mah.

Sultan Murat Cad.

Suboyu Sok. No : 71/1

Çengelköy / Üsküdar / İstanbul

Copyright scriptevi.com | Scriptevi bir Database Bilişim iştirakidir.